KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15384101
*
nr 1538 4101
Etsningar
2 st, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 28x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 maj 2023
kl 19:09:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/4 21:49:33
1
100 kr
1/5 18:31:33
2
150 kr
1/5 18:34:16
1
200 kr
1/5 18:58:29
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
9295 Etsning
Bertil Bull Hedlund (1893-1950), Sverige. GÃ¥rdsmot..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:42
-
3267 Etsning
Vatikanen, eftertryck. Bildmått: 42x62 cm, yttermå..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:38
-
3036 Etsningar
2 st, Nils Emil Ancker, Signerad. Bildmått: 25x33 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:21
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:42
-
9325 Färgetsning
Lennart Rosensohn (1918-1994), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:08
-
3380 Färgetsning
Oidentifierad konstnär, Sign M Isaksson. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
*
Etsningar
nr 1538 4101
Etsningar
2 st, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 28x35 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 maj 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/4 21:49:33 | 1 | 100 kr |
1/5 18:31:33 | 2 | 150 kr |
1/5 18:34:16 | 1 | 200 kr |
1/5 18:58:29 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
9295 Etsning
Bertil Bull Hedlund (1893-1950), Sverige. GÃ¥rdsmot..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:42 -
3267 Etsning
Vatikanen, eftertryck. Bildmått: 42x62 cm, yttermå..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:38 -
3036 Etsningar
2 st, Nils Emil Ancker, Signerad. Bildmått: 25x33 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:21
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:42 -
9325 Färgetsning
Lennart Rosensohn (1918-1994), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:08 -
3380 Färgetsning
Oidentifierad konstnär, Sign M Isaksson. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45